Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

Analogowy przetwornik napięcia, jednofazowy


253,38 PLN
Producent: FILIPOWSKI
Kod producenta: AV-1I
Kod kreskowy: --
Waga: 0.120 kg
Dostawa od: 19.50 PLN
Do pobrania:
FF044 AT_MB_MR dek zgod CE.pdf  
Instrukcja.pdf  

Przeznaczenie


Moduł AV-1I przeznaczony jest do pomiaru napięcia i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału prądowego w zakresie 4÷20 mA..
 

Działanie


Przetwornik Przetwornik dokonuje ciągłego pomiaru wartości wejściowego napięcia (prądu przemiennego lub obwodu napięciowego prądu stałego). Wartość mierzona napiecia jest proporcjonalnie przekształcana do wyjściowego sygnału prądu stałego Iout  w zakresu 4÷20 mA, który jest odpowiednikiem zakresu pomiarowego 0÷400V.
Przetwornik umożliwia wykonywanie pomiarów rzeczywistej wartości skutecznej (TrueRMS) napięcia stałego i przemiennego o amplitudzie nie przekraczającej 400V (co odpowiada ok. 285V wartości skutecznej niezakłóconego napięcia sinusoidalnego).
Przetwornik dokonuje pomiaru wartości skutecznej napieciaTrueRMS,  co gwarantuje dużą dokładność pomiaru również przy przebiegach odkształconych.
Wyjście sygnałowe modułu zabezpieczone jest filtrem przeciwzakłóceniowym, który eliminuje zakłócenia sieciowe, mające wpływ na dokładność przesyłanego sygnału. To pozwala na zastosowanie przewodów sygnałowych długości do 300m.

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij