Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

AGREGAT MALARSKI GTech RANGER Komatz


21 999,01 PLN
Producent: KOMATZ POLSKA
Kod producenta: AGR-GT RANGER
Kod kreskowy: --
Waga: 69.000 kg
Dostawa od: 110.00 PLN

AGREGAT MALARSKI GTech RANGER Komatz.

 

Agregat do malowania ścian znakomicie sprawdzi się zatem w przypadku elewacji zewnętrznej budynku czy klatek schodowych. Ponadto poszczególne modele mogą być także wykorzystywane do pokrywania farbą zewnętrznych elementów konstrukcyjnych, takich mosty, hale czy magazyny.

W ofercie firmy Komatz znajdują agregaty do malowania ścian w dwóch seriach – DTech oraz GTech. W zależności od wybranego rozwiązania, może ono być zainstalowane na stojaku, lub na wózku. Proponowane urządzenia cechuje efektywny silnik, który pracując na wysokich obrotach zapewnia maksymalną jakość krycia powierzchni, a co za tym idzie dobrą wydajność pracy. Wszystkie metalowe elementy, które mogą być narażone na kontakt z farbą, zostały wykonane z wysokogatunkowej stali węglowo-hartowanej, dzięki czemu są odporne na substancje chemiczne oraz zjawisko korozji.

System pracy air less

Ponadto każdy agregat do malowania ścian, który znajduje się w ofercie, jest przystosowany do pracy w systemie air less. Oznacza to, iż nie potrzebuje on sprężarki, która zapewniałaby stały dopływ powietrza do całego mechanizmu. A co wydaje się szczególnie istotne, agregaty malarskie przystosowane są do obsługi wszystkich rodzajów farb wewnętrznych, akrylowych, emulsji wodnych czy rozpuszczalnikowych, impregnatów, lakierów czy bejc. Dzięki temu nie muszą Państwo marnować czasu na rozrzedzanie surowca, przed przystąpieniem do pracy.

Szczególna precyzja pokrywania ścian urządzeń, jest efektem zainstalowania w nich czujników, które dbają o to aby podczas pracy nie doszło do spadków ciśnienia. Dzięki temu możliwe jest równomierne pokrycie farbą całej powierzchni. Niektóre nasze agregaty malarskie posiadają możliwość podłączenia dwóch pistoletów. Inteligentny system rozprowadzania farby, rozkłada wówczas wydajność na dwa pistolety. Jest to funkcja, która może dodatkowo przyspieszyć prowadzone prace wykończeniowe.

Moduł auto-reset

Każdy agregat do malowania ścian od firmy Komatz, został także wyposażony w dodatkowy moduł elektroniczny, działający jako auto-reset. Wyłącza on urządzenie w przypadku gdyby uległo nadmiernemu obciążeniu lub też przegrzaniu. Minimalizuje to ryzyko awarii sprzętu, a także obniża koszty eksploatacji urządzenia.

Po zakończonej pracy należy pamiętać o konserwacji. Agregat powinien zostać starannie wyczyszczony. Szczególną uwagę należy zwrócić na dysze czy pistolety, na których zaschnięta farba mogłaby ograniczyć ich funkcjonalność. Na nasz sprzęt udzielamy co najmniej rocznej gwarancji, a w przypadku konieczności naprawy usterki lub awarii, otrzymują Państwo urządzenie zastępcze od jednego z naszych 40 punktów zlokalizowanych w całej Polsce.

 

Cechy produktu:

 • praca na dwa pistolety
 • bezszczotkowy ekstremalnie wytrzymały silnik
 • INTELLIGENT BOX – elektroniczna kontrola czasu pracy oraz ciśnienia, precyzja w malowaniu i równomierny natrysk
 • funkcja autoczyszczenia
 • długa pompa z nisko osadzoną kulą zaworową zwiększająca wydajność i obniżająca zużycie prądu
 • automatyczne wyłączanie urządzenia przy nadmiernym obciążeniu
 • zastosowanie do narzucania najcięższych materiałów
 • Certyfikat CE
 • 5 lat gwarancji na silnik

 

Dane techniczne:

Model Agregat Malarski GTech RANGER
Typ agregatu Hydrodynamiczny/air less (bezpowietrzny)
Mocowanie Wózek
Moc 2800 W/ 3,8 HP
Zasilanie 230 V /50-60 Hz/15 A~
Zapotrzebowanie 50 kW
Wydajność 6,2 L/min
Max rozmiar dyszy 0,049″
Max ciśnienie 230 bar (3336 psi)
Metraż 50 000 m2 – 300 000m2/rok
Max długość węża 90m (6 x 15 m)
Możliwość podłączenia 2-go pistoletu Tak
Zestaw zawiera: Kompletny zestaw do malowania: wąż 15 mb, pistolet T360, dysza 517 oraz osłona dyszy, płyn smarujący, instrukcja obsługi PL, Certyfikat CE.
Waga 69 kg
Gwarancja – silnik – 5 lat
– przekładnia – 3 lata
– komputer – 3 lata
– pompa* – 3 lata
– części eksploatacyjne – 90 dni
* gwarancja pompy obejmuje ceramiczny płaszcz i tłok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastosowanie:

 • Farby wodne:

  • Malowanie wnętrz budynków, hal, magazynów

  • Malowanie elewacji

 • Farby rozpuszczalnikowe:

  • Malowanie dachów, poręczy, lamperii, okien, drzwi, klatek

  • Malowanie konstrukcji stalowych

  • Malowanie maszyn i urządzeń

 • Gładź akrylowa

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij