Elektron Online

Internetowy sklep elektro-techniczny

zawartość koszyka (pusty)

AGREGAT MALARSKI GTech 3500 Komatz


7 899,00 PLN
Producent: KOMATZ POLSKA
Kod producenta: AGR-GT 3500 G
Kod kreskowy: --
Waga: 18.000 kg
Dostawa od: 21.00 PLN

AGREGAT MALARSKI GTech 3500 Komatz

Agregat do malowania ścian Komatz GTech 3500 znakomicie sprawdzi się zatem w przypadku elewacji zewnętrznej budynku czy klatek schodowych. Ponadto poszczególne modele mogą być także wykorzystywane do pokrywania farbą zewnętrznych elementów konstrukcyjnych, takich mosty, hale czy magazyny.

W ofercie firmy Komatz znajdują agregaty do malowania ścian w dwóch seriach – DTech oraz GTech. W zależności od wybranego rozwiązania, może ono być zainstalowane na stojaku, lub na wózku. Proponowane urządzenia cechuje efektywny silnik, który pracując na wysokich obrotach zapewnia maksymalną jakość krycia powierzchni, a co za tym idzie dobrą wydajność pracy. Wszystkie metalowe elementy, które mogą być narażone na kontakt z farbą, zostały wykonane z wysokogatunkowej stali węglowo-hartowanej, dzięki czemu są odporne na substancje chemiczne oraz zjawisko korozji.

Agregat Malarski Komatz GTech 3500 - System pracy air less

Ponadto każdy agregat do malowania ścian, który znajduje się w ofercie, jest przystosowany do pracy w systemie air less. Oznacza to, iż nie potrzebuje on sprężarki, która zapewniałaby stały dopływ powietrza do całego mechanizmu. A co wydaje się szczególnie istotne, agregaty malarskie przystosowane są do obsługi wszystkich rodzajów farb wewnętrznych, akrylowych, emulsji wodnych czy rozpuszczalnikowych, impregnatów, lakierów czy bejc. Dzięki temu nie muszą Państwo marnować czasu na rozrzedzanie surowca, przed przystąpieniem do pracy.

Szczególna precyzja pokrywania ścian urządzeń, jest efektem zainstalowania w nich czujników, które dbają o to aby podczas pracy nie doszło do spadków ciśnienia. Dzięki temu możliwe jest równomierne pokrycie farbą całej powierzchni. Niektóre nasze agregaty malarskie posiadają możliwość podłączenia dwóch pistoletów. Inteligentny system rozprowadzania farby, rozkłada wówczas wydajność na dwa pistolety. Jest to funkcja, która może dodatkowo przyspieszyć prowadzone prace wykończeniowe.

Agregat Malarski Komatz GTech 3500 - Moduł auto - reset

Każdy agregat do malowania ścian od firmy Komatz (w tym również Agregat Malarski Komatz GTech 3500), został także wyposażony w dodatkowy moduł elektroniczny, działający jako auto-reset. Wyłącza on urządzenie w przypadku gdyby uległo nadmiernemu obciążeniu lub też przegrzaniu. Minimalizuje to ryzyko awarii sprzętu, a także obniża koszty eksploatacji urządzenia.

Po zakończonej pracy należy pamiętać o konserwacji. Agregat malarski Komatz GTech 3500 powinien zostać starannie wyczyszczony. Szczególną uwagę należy zwrócić na dysze czy pistolety, na których zaschnięta farba mogłaby ograniczyć ich funkcjonalność. Na nasz sprzęt udzielamy co najmniej rocznej gwarancji, a w przypadku konieczności naprawy usterki lub awarii, otrzymują Państwo urządzenie zastępcze od jednego z naszych 40 punktów zlokalizowanych w całej Polsce.

 

Właściwości produktu:

 • Bardzo cicha praca dzięki 4-polowemu układowi silnika BLDC TEFC
 • Praca w systemie airless bez udziału powietrza i sprężarki
 • Czujnik ciśnienia zabiegający skokom ciśnienia i zapewniający precyzyjne malowanie
 • Sterowanie urządzeniem za pomocą komputera pokazujący czas pracy, obroty, ciśnienie, temperaturę oraz komunikujący stan urządzenia przy usterkach
 • Silnik agregatu malarskiego pracuje wyłącznie podczas naciskania spustu pistoletu
 • Funkcja autoczyszczenia
 • Automatyczne wyłączanie urządzenia przy nadmiernym obciążeniu/przegrzaniu
 • Szkolenie Gratis
 • Certyfikat CE
 • Gwarancja DOŻYWOTNIA na silnik oraz 3 lata na tłok i płaszcz pompy
 • Rozbudowana sieć serwisowa oraz pomoc HALO SERWIS

 

Model Agregat Malarski Komatz GTech 3500
Technologia Komputer
Typ agregatu Hydrodynamiczny/air less(bezpowietrzny)
Silnik BLDC, TEFC ( bezszczotkowy zamknięty )
Mocowanie Stojak
Moc 1300 W/ 1.8 HP
Zasilanie 230 V /50Hz/10A~
Pobór prądu 3500 W
Wydajność 2,5 L/min
Max rozmiar dyszy 0,025″
Max ciśnienie 230 bar (3330psi)
Metraż 50 000 m2 – 300 000m2/rok
Max długość węża 90m ( 6 x 15 m )
Możliwość podłączenia 2-go pistoletu Nie
Zestaw zawiera: Kompletny zestaw do malowania: wąż 15 mb, pistolet T360, dysza 517 oraz osłona dyszy, płyn smarujący, instrukcja obsługi PL, Certyfikat CE.
Waga 18 kg
Gwarancja
Silnik – dożywotnia
Płaszcz pompy – 3 lata
Tłok – 3 lata
Przekładnia – 3 lata
Komputer i całość elektroniki (w tym czujnik ciśnienia) – 3 lata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastosowanie agregatu malarskiego Komatz GTech 3500:

 

Farby wodne : malowanie wnętrz budynków, hal, magazynów, malowanie elewacji farbami z max dyszą do 0,023’’.

W razie problemu z doborem urządzenia zadzwoń: +48 81 471 40 42

Farby rozpuszczalnikowe: malowanie dachów, poręczy, lamperii, okien, drzwi, klatek i konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń

DLA KOGO jest ten agregat do malowania Komatz GTech 3500: Profesjonalne firmy malarskie do malowania powyżej 50 000 – 100 000m2 rocznie.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij